سرخط اخبار

پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ | تعداد بازدیدها : ۲۴۴
منبع : پورتال اصلی
؛
۴۵۰۰بسته معیشتی با محوریت مساجد و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در استان کرمان توزیع می شود
مدیر بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان از توزیع۴۵۰۰ بسته معیشتی با محوریت مساجد و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری بین نیازمندان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان حجت‌الاسلام مصطفی اژدری مدیر بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان از توزیع۴۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
وی با اشاره به این که این کمک ها در قالب بسته های معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود، خاطرنشان کرد: کمک های معیشتی بین نیازمندان هر محله از طریق مساجد بعد از شناسایی نیازمندان محله در آن جا توزیع خواهد شد.
حجت‌الاسلام اژدری با بیان این که شروع عملیات و جمع آوری کمک های مردمی از هفته دفاع مقدس خواهد بود، خاطرنشان کرد: جمع آوری کمک های مردمی از هفته مسجد در تاریخ۳۰مرداد شروع و به لطف الهی در روز۳۰شهریور در هفته دفاع مقدس توزیع خواهد شد.
حجت‌الاسلام اژدری هدف از توزیع بسته های معیشتی را لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و اوج گرفتن نهضت مواسات و خدمت به مردم از طریق مساجد استان دانست و افزود: بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری در تاریخ ۲۰مرداد ۱۴۰۰ مبنی بر محوریت مساجد در شناسایی نیازمندان و ارائه خد مات مختلف به آن ها تعداد زیادی از مساجد با موضوع امام جماعت به جمع آوری کمک های مردم در جهت لبیک به امام امت اقدام نمودند.
وی افزود: با همت خیرین و مردم مبلغ۸میلیارد ریال کمک های مردمی جمع آوری شده و در قالب ۴۵۰۰بسته معیشتی با کمک های برخی نهاد ها بویژه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توزیع خواهد شد.
گفتنی است این رزمایش با هدف لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و با در نظر گرفتن آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع کرونا برگزار می‌شود

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید مطهری(شرقی)، کوچه 66،
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

تلفن های تماس: 034-32269171-32231262

فکس: 32223901-034

کد پستی: 7616895184

ثبت نام در خبرنامه

آخرین خبرهای این سایت را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان محفوظ میباشد.