سرخط اخبار

سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | تعداد بازدیدها : ۳۴
منبع : پورتال اصلی
؛
ارائه خدمات به طلاب و فضلای اهل علم در رفسنجان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان گفت: با ارائه خدمات مطلوب به طلاب و روحانیون، موجبات توسعه فعالیتهای فرهنگی و مذهبی در رفسنجان فراهم می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان جلسه کمیته اقتصادی و رسیدگی به معیشت طلاب و روحانیون در اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان برگزار شد.


حجت‌الاسلام مهدی حسنی رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان گفت: بمنظور ساماندهی دغدغه های معیشتی و مسکن روحانیون و طلاب شهر رفسنجان و کمک به طلاب کارگروهی در اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان برگزار شد.


حجت‌الاسلام حسنی ارتباط بیشتر طلاب و روحانیون در بطن جامعه و در کنار مردم را یکی از عوامل کاهش مشکلات مالی طلاب دانست و گفت: شهریه طلاب کمک‌هزینه تحصیل است که برای گذراندن زندگی بسیار اندک است.


رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان با اشاره به این که طلاب نیاز به حمایت دارند، خاطرنشان کرد: اداره تبلیغات رفسنجان با تمام وجود به دنبال حمایت از طلاب است.وی ابراز داشت: اگر طلاب در کنار مردم حضور فعال داشته باشند و به آنها خدمات دینی خوبی ارائه کنند، مطمئناً مردم به آنها کمک می‌کنند و چه بسا این‌گونه می‌توان موقوفاتی را هم برای کمک به طلاب بوجود آورد.


تماس با ما

آدرس: خیابان شهید مطهری(شرقی)، کوچه 66،
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

تلفن های تماس: 034-32269171-32231262

فکس: 32223901-034

کد پستی: 7616895184

ثبت نام در خبرنامه

آخرین خبرهای این سایت را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان محفوظ میباشد.