سرخط اخبار

سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ | تعداد بازدیدها : ۶۲۶
منبع : پورتال اصلی
؛
آغاز سال تحصیلی مدارس صدرا در استان کرمان
کارشناس تربیتی فرهنگی مدارس صدرا از آغاز سال تحصیلی جدید در ۱۲ مدرسه صدرای پسرانه و دخترانه در استان کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان: حجت‌الاسلام افضلی؛ کارشناس تربیتی فرهنگی مدارس صدرا در اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از آغاز سال تحصیلی جدید در ۱۲ مدرسه صدرای پسرانه و دخترانه در استان کرمان خبر داد.

وی ابراز داشت: مراسم افتتاحیه و گرامیداشت هفته دفاع مقدس در فضای باز مدارس صدرا برگزار شد اما تا زمان تحقق واکسیناسیون عمومی، کلاس های درس با جمعیت کم بصورت حضوری و کلاس های پرجمعیت بصورت مجازی برگزار می‌گردد.

کارشناس تربیتی فرهنگی مدارس صدرا در اداره کل تبلیغات اسلامی استان، با اشاره به این که رشته علوم و معارف اسلامی در مدارس صدرا با هدف تربیت دانش آموزانی که علاقه مند به فراگیری علوم و معارف دینی هستند، تاسیس شده است، ابراز داشت: تحصیل در رشته علوم و معارف اسلامی در واقع عمل به تکلیف و رسالت الهی است.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همزمانی با شروع سال تحصیلی اظهار داشت: در حال حاضر مدارس صدرا به‌عنوان مدارس انقلاب اسلامی شناخته می شوند و یکی از گام های مهم تربیتی در این مدارس، توجه به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و تلاش برای تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام افضلی با توجه به اینکه استان کرمان در سال تحصیلی گذشته با دارا بودن ۱۰ دبیرستان دخترانه و پسرانه صدرا ۸۵۰ دانش آموز را در رشته علوم و معارف اسلامی تربیت کرده است، بیان داشت: در سال تحصیلی جدید با افزوده شدن ۲ مدرسه دیگردر سطح استان، مدارس صدرای استان در ۹ شهرستان کرمان، جیرفت، بم، کهنوج، سیرجان، رفسنجان، زرند، منوجان و ریگان مشغول به فعالیت می باشند.


تماس با ما

آدرس: خیابان شهید مطهری(شرقی)، کوچه 66،
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

تلفن های تماس: 034-32269171-32231262

فکس: 32223901-034

کد پستی: 7616895184

ثبت نام در خبرنامه

آخرین خبرهای این سایت را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان محفوظ میباشد.