منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۰/۱۴

توسعه همه جانبه فعالیت‌های فرهنگی با تعامل و همدلی میسر می‌شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی در دیدار با امام جمعه ریگان بیان داشت:توسعه همه جانبه فعالیت‌های فرهنگی با تعامل و همدلی ادارات تبلیغات اسلامی و دفاتر امام جمعه میسر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حجت‌الاسلام علی جلالی در دیدار با حجت‌الاسلام رنجبر امام جمعه ریگان با بیان اینکه دغدغه اصلی مقام معظم رهبری توجه به مسائل فرهنگی است بیان داشت:اگر بناست شاهد توسعه و ارتقاء منطقه در همه ابعاد باشیم باید روحیه ای همچون هشت سال دفاع مقدس داشته باشیم که نظام توانست با مدیریت جهادی در مقابل دشمنان بایستد و ذره ای از آرمانهای انقلاب عقب نشینی نکند و این روحیه هم اکنون نیز باید وجود داشته باشد.

حجت‌الاسلام جلالی تفرقه و عدم همگرایی و وحدت مانع اصلی توسعه همه جانبه شهرستان و آسیب جدی برشمرد و اظهار کرد: باید بتوانیم با ارتباط‌گیری صحیح و مؤثر با قشر جوان و نوجوان و ایجاد حس تعامل و مشارکت در زمینه‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی از ظرفیت‌های بالقوه آنان به بهترین نحو استفاده کنیم.

وی در این راستا اظهار کرد: نگاه ویژه امام جمعه محترم شهرستان ریگان به جوانان و نوجوانان می‌تواند در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالای جوانان در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی تأثیر بسزایی داشته باشد.

همچنین حجت‌الاسلام رنجبر ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل تبلیغات اسلامی در جهت فعالیت های خوب فرهنگی در استان و حمایت همه جانبه در مسائل فرهنگی با مجموعه دفاتر امام جمعه افزود:سعی ما بر این است در امور فرهنگی روی کارهای پایه ای تلاش کنیم تاکوتاهی عمدی و سهوی در مقوله امور فرهنگی متوجه جامعه نشود.

وی گفت: در زمان حاضر جامعه در معرض آسیب های اجتماعی قرار گرفته که راهکار اساسی برای مقابله با این آسیب های اجتماعی توجه به نوجوانان و جوانان در کانون های مساجد است.

گفتنی است،در پایان مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان از فعالیت های چشمگیر امام جمعه ریگان در خصوص رسیدگی به مساجد این شهرستان، برپایی نمازجماعت مساجد،برگزاری جلسات گفتمان دینی،همکاری و تعامل با اداره تبلیغات اسلامی ریگان و همچنین جلوگیری از برخی آسیب های اجتماعی در این شهرستان قدردانی کرد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید