منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۰/۲۳

امروزه به نوعی همه دستگاه های فرهنگی و اجرائی در اختیار روحانیون قرار دارند

مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: امروزه به نوعی همه دستگاه های فرهنگی و اجرائی در اختیار روحانیون قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حجت‌الاسلام جلالی در جلسه روحانیون مستقر که در محل اداره تبلیغات اسلامی جیرفت برگزارشد اظهارداشت: امروزه به نوعی همه دستگاه های فرهنگی و اجرائی در اختیار روحانیون قرار دارند.

وی افزود: ما روحانیون وظایفی داریم که باید به وظایف خود عمل کنیم، الحمد الله در استان ظرفیت ها و فضا های خوبی بین اداره تبلیغات اسلامی و دیگر دستگاههای فرهنگی و اجرائی ایجاد شده است که می توانیم از فضاها و ظرفیت ها خوب استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام جلالی بیان داشت: روحانیون مستقر چه تمام وقت و چه پاره وقت باید یک نیروی فرهنگی باشد به کمک اداره تبلیغات اسلامی بیائید و پشتبان انجام امور فرهنگ در این شهرستان باشید، اگر اداره تبلیغات اسلامی پویا شد شما پویا شده اید.

مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: طرح های فرهنگی ارائه شده همه طرح های تعریف شده ای هستند، شما روحانیون طرح های خود را ارائه کنید دست به دست هم دهید در جهت پیشبرد امور فرهنگی گامهای مثبتی بردارید و ما هم در مرکز استان پشتیبان شما در انجام این امور خواهیم بود.

یاد آور می‌شود؛ حجت‌الاسلام جلالی در این جلسه با بیان اینکه اداره تبلیغات اسلامی جیرفت یکی از دفاتر خوب و فعال در استان است و از آنجا که می بایست این نهاد مسئولیتش بر عهده یک روحانی باشد از روحانیون خواست کما فی سابق این اداره را در انجام ماموریتهای خود یار راهنما باشند.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید