منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۰/۲۳

۵۵۰ موسسه و مراکز قرآنی در استان کرمان وجوددارد

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: ۵۵۰ موسسه و مراکز قرآنی در استان کرمان وجوددارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ عباس کافی زاده در جمع مدیران موسسات قرآنی و خانه های قرآن روستائی شهرستان جیرفت گفت: ۵۵۰ موسسه و مراکز قرآنی در استان کرمان وجوددارد.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یک نهاد حاکمیتی امکانات بسیار کمکی در جهت پشتیبانی از امور قرآنی در دست دارد، ما از شما مدیران موسسات قرآنی به‌عنوان یک نیروی مردمی می خواهیم در کنار ما باشید و این امر، امر بالائی است و می تواند بسیار تاثیر گذار باشد..

رئیس اداره امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کرمان گفت: این نکته را مد نظر داشته باشید، توان ما توان بالائی نیست، همانطور ما در بحث اهل بیت (ع) به مردم رجوع می‌کنیم در بحث امور قرآنی هم باید به مردم رجوع کنیم، کارهای قرآنی را به خود مردم واگذار نمائیم و از آنان کمک بگیریم.

شما به دنبال منابع مردمی بگیرید،مدیران موسسات قرآنی شهر از مسئولین شهر، مدیران خانه های قرآن روستائی از دهیاریان، مسئولین شورای روستا در جهت انجام فعالیت های قرآنی حتی ساخت مکان مناسب برای این مراکز و موسسات کمک بگیرند، ما هم سعی خواهیم کرد در حد وسع و توان خود پشتیبانی از طرحهای قرآنی شما داشته باشیم.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید