منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۰/۲۵

تشریح عملکرد کارشناس فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان

کارشناس فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی عملکرد خود را در حوزه فرق و مذاهب در دیماه سال جاری تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام حسنی زاده ضمن بیان این مطلب افزود: حوزه فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی در ماه جاری در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی چه در استان و چه در شهرستان ها جنوبی و شرقی فعالیت چشمگیری داشته است که به طور مختصر گزارشی از این دوره ارائه می‌شود.

وی افزود:در این کارگاه های آموزشی آشنایی با کلیات فرق و مذاهب اسلامی، نقد و بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت، بررسی علل پیدایش و گسترش جریان‌های تکفیری، فرهنگ انتظار و مهدویت و نقد مدعیان دروغین، آشنایی با عرفان اسلامی مبتنی بر سیره اهل بیت(ع)، شیوه‌های برخورد و تعامل با پیروان مذاهب اسلامی، شیوه‌های مقابله با خرافات و موهومات در ساحت دین و شیوه‌های پاسخ‌گویی به شبهات از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره های آموزشی بوده است که با حضور حجت‌الاسلام حاتمیان مدیر کل فرق و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

همچنین بازدید از اردوگاه افاغنه و مهمانشر شهرستان بردسیر جهت بررسی وضعیت فرهنگی و مذهبی از جمله مواردی بود که توسط حجت السلام احمد حاتمیان مدیرکل فرق و مذاهب انجام شد.

کارشناس فرق و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی همچنین ارسال و ارائه مقاله در خصوص فرقه های ضاله به صورت ماهانه در سایت سازمان تبلیغات اسلامی را از جمله فعالیت های سه ماه گذشته عنوان کرد.

وی یاد آور شد؛ کارگاه آموزشی فرق و مذاهب اسلامی و وهابیت با حضور ۱۵۰ نفر از روحانیون شاغل آموزش و پرورش به مدت ۲ روز در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۵۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید