منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۰/۲۶

بهره گیری از فضای مجازی برای مقابله با آسیب های اجتماعی یک فرصت است

مدیر کل تبلیغات اسلامی در جمع روحانیون مستقر شهرستان های استان کرمان بیان داشت:بهره گیری از فضای مجازی برای مقابله با آسیب های اجتماعی یک فرصت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام علی جلالی در کارگاه آموزشی طراحی مدل فرهنگی و فضای مجازی بیان کرد: بهره گیری از فضای مجازی برای مقابله با آسیب های این فضا و تاثیر گذاری مانند تبلیغات دین، بیان حرف حق در دنیا و رسوا کردن دشمنان یک فرصت است که نباید از آن غافل شد.

وی در جمع روحانیون مستقر شهرستان های استان کرمان افزود: همان طور که که کفار از ماهواره و فضای مجازی برای دستیابی به اهداف خود استفاده می‌کنند جوانان روحانیون و طلاب نیز باید از همین ابزار برای خنثی کردن دسیسه‌های آن‌ها بهره کرده و اهداف خود را پیش برند.

حجت‌الاسلام جلالی همچنین فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را یک فضای آزاد و گسترده جهت تبلیغ دین اسلام برشمرد و افزود:روحانیون و طلاب باید از این امکانات جهت تبیین اندیشه های اسلامی و معارف الهی و آرمان های انقلاب اسلامی نهایت استفاده را ببرند.

گفتنی است؛ کارگاه آموزشی طراحی مدل فرهنگی و فضای مجازی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان صبح امروز ۲۶ دی ماه در محل سالن کنفرانس اداره برگزار شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید