منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۱/۱۲

حضرت زهرا(س) برنامه های زندگی اسلامی و انقلابی را به انسان ها آموخت

روحانی مستقر راور: زندگی پر برکت حضرت زهرا (س) همچون خورشیدی نورافشانی می‌کند و آشنایی با سبک زندگی ایشان بسیار برای ما راهگشا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان،حجت‌الاسلام مجتبی عسکری در جمع نمازگزاران مسجد ابوالفضل با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت:برای اظهار محبت باید محبوب های، محبوب را شناخت، یعنی بدانیم حضرت زهرا (س) از چه کاری خوشحال می شوند که ما با انجام آن ارادت خود را به آن حضرت نشان دهیم وبگوییم که شیعیان شما هستیم.

وی با بیان این که حضرت زهرا (س) برنامه های زندگی اسلامی و انقلابی را به انسانها آموخت، افزود: زندگی پر برکت حضرت همچون خورشیدی نورافشانی می‌کند و آشنایی با سبک زندگی ایشان بسیار برای ما راهگشا خواهد بود.

روحانی مستقر راور ادامه داد: در جامعه امروز که نظام سرمایه داری غرب با تهاجم فرهنگی سعی دارد الگوهای مبتذل و غیرانسانی را به زنان و دختران مسلمان ارائه کند، مسلما پرداختن به ابعاد گوناگون شخصیتی حضرت زهرا(س) می تواند الگوی عملی مناسبی برای جامعه باشد.

حجت‌الاسلام عسکری تصریح کرد: حضرت زهرا(س) متعلق به تمام ادیان و مذاهب جهان است و به زمان خاصی تعلق نداشته است، همه جوامع اسلامی بر این امر واقفند، که فاطمه(س) دختر نبی اکرم(ص) در نزد آن حضرت جایگاه بسیار رفیع و منحصر به فردی داشته است.

وی در پایان اظهار کرد: نقش محوری حضرت فاطمه(س) در انسجام و مدیریت کانون خانواده آن قدر اهیمت دارد که بخشی از تعالی روحی افراد خانواده حضرت علی(ع) را باید متأثر از منشاهای تربیتی همسر بزرگوار ایشان دانست.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید