منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان به مناسبت ۲۲ بهمن

اداره کل تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از اقشار و آحاد مختلف مردم ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ، با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از اقشار و آحاد مختلف مردم ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی سراسری 22 بهمن دعوت کرد.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

انقلاب اسلامی یک حقیقت برخاسته از سنت الهی است، امروز انقلاب اسلامی ایران پس از ٣٩ سال که از عمر با برکت و افتخار آمیز آن می‌گذرد توانسته است به رغم تمامی موانع، سختی‌ها، دست اندازی‌ها و توطئه‌هایی که امریکا و هم پیمانانش از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون بر علیه ملت مقاوم و انقلابی ما در شکل ها و ترفندهای مختلف طراحی و اجرا نموده اند فایق آمده و ایران اسلامی توانسته است با بر هم زدن معادلات قدرت‌های جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تأثیرگذار و تعیین کننده خود در عرصه تحولات منطقه ای و فرامنطقه ای را تحکیم بخشد و ندای حق طلبانه ملت های ستمدیده و مظلوم را به گوش جهانیان برساند. رمز توفیق ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و همدلی مردم و مسؤلین نظام است.

پیام روشن راهپیمایی امسال این است که آمریکا، شیفتگان او و واهمه به دل راه دهندگان از او بدانند ملت ایران، همان گونه که در تاریخ پرافتخار انقلاب بارها و بارها نشان داده است، نه از تهدیدهای توخالی هراسی به دل راه می دهد، و نه تردیدی در پیگیری آرمان های الهی انقلاب و بکارگیری توان و ظرفیت های داخلی به خود راه می دهد و این بار یقین دارد با مأیوس ساختن دشمنان انقلاب برای همیشه ، قله های موفقیت دنیا و آخرت به دست با کفایت فرزندان این انقلاب فتح خواهد شد.

اداره کل تبلیغات اسلامی ضمن دعوت از روحانیون ، هیئات مذهبی ، حوزه های علمیه ، مردم ولایت مدار و امت حزب اللهی ایران گفت: یوم­‌الله 22 بهمن فرصتی حیات­‌ بخش برای حضور حماسی و حداکثری آحاد ملت شریف ایران در اقصی نقاط کشور برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره)، شهداء و ولی امر مسلمین مقام عظمای ولایت(مدظله­‌العالی) و اعلام انزجار از سردمداران نظام کفر جهانی می­‌باشد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید