منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۶/۱۲/۲۳

میزبانی ۳۷۲ مسجد استان کرمان از معتکفان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان درمصاحبه رادیویی با رادیو کرمان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در بیش از ۳۷۲ مسجد این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان، حجت‌الاسلام علی در گفتگویی با رادیو کرمان با اشاره به اینکه سال گذشته، ۳۵۰ مسجد میزبان معتکفان بودند، گفت: در سال جاری نیز مراسم معنوی اعتکاف در ۳۷۲ باب مسجد استان برگزار می‌شود که از این تعداد، ۳۰ باب مسجد در شهر کرمان است.

حجت‌الاسلام جلالی همچنین افزود: از این تعداد مسجد ۱۳۴ مسجد ویژه برادران و ۲۴۰ مسجد ویژه خواهران در نظر گرفته‌شده است که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۵۰ هزار نفر در این مراسم معنوی شرکت کنند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه باید از فرصت طلایی اعتکاف در تربیت نسل جوان بهره برد افزود: باید زمینه حضور جوانان و نوجوان به مساجد را فراهم کرد چراکه حضور در مساجد از بهترین راه‌های مصونیت جوانان از آسیب‌های اجتماعی است.

وی ادامه داد: مبلغان اعزامی در جمع معتکفان به بیان احکام و مسائل شرعی می‌پردازند و پاسخگوی سؤالات معتکفان هستند، همچنین برنامه‌های قرآنی با همکاری اداره برنامه‌ریزی قرآن استان در این مساجد برگزارمی شود.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید