منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

نظم و انضباط اداری بالاترین رکن در هر اداره است

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان با اشاره به اهمیت نظم و انضباط در افزایش پیشرفت کار گفت: نظم و انضباط اداری بالاترین رکن در هر اداره است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان، حجت‌الاسلام علی جلالی در دیدار با کارکنان حوزه معاونت اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ضمن تبریک سال نو گفت: نظم و انظباط در کار و برنامه ریزی مدون بالاترین رکن در هر اداره است و در صورت رعایت آن قطعاً موفقیت وپیشرفت بدست می آید.

وی در ادامه به ساماندهی و عملکرد اداره کل استان درسال گذشته اشاره کرد و گفت: عملکرد استان در این خصوص روند مطلوبی را به خود گرفته و اذعان مرکز به روند تغییرات مطلوب در ساماندهی و نظارت در حوزه اداری، مالی وعمرانی گواه دیگری بر تحولات مثبت در این حوزه است.

جلالی با بیان اینکه روزمرگی و بی تفاوتی نباید در روند کار دیده شود گفت: از قبل بی تفاوتی، آسیب و خسارت به عرصه کار و حیثیت سازمانی وارد میشود، که در زمان حال و آینده قابل جبران نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با بیان مشخص بودن برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: تخصص خود را در زمینه کاری افرایش دهید و مسائل اداری را اولویت بندی کنید. همه ما در حوزه
کاری خود باید اطلاعاتی داشته باشیم و خود را محدود به یک قسمت نکنیم.

 

جلالی همچنین افزود: در ابتدای هرسال وقتی که به گذشته نگاه می‌کنین به اشکلات کار خود پی می بریم ولی مهم این است که از این اشتباهات درس بگیریم وبتوانیم با همدلی وهمکاری این نواقص ومشکلات را برطرف کنیم.

حجت‌الاسلام جلالی همچنین ضمن ابراز رضایتمندی از حوزه معاونت اداری ومالی اداره کل خواستار تلاش و جدیت بیشتر کارکنان این حوزه در اجرای برنامه ها و طرحهای مختلف در سال جاری شد.

گفتنی است حجت‌الاسلام جلالی بهمراه مسئول روابط عمومی استان به مناسبت سال نو روز سه شنبه ۲۱ فروردین ماه سال جاری با معاون اداری و مالی و کارکنان این معاونت دیدار و گفتگو کرد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید