منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

آموزش از طریق انتقال و اشتراک تجارب در سازمان تبلیغات اسلامی احیاء و تقویت شود

کارشناس ارشد آموزش و بهسازی منابع انسانی گفت: آموزش از طریق انتقال و اشتراک تجارب در سازمان تبلیغات اسلامی احیاء و تقویت شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حسنعلی بردستانی کارشناس ارشد آموزش و بهسازی منابع انسانی و کارشناس امور عمومی و پشتیبانی فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهربابک گفت: آموزش از طریق انتقال و اشتراک تجارب در سازمان تبلیغات اسلامی احیاء و تقویت شود.

بردستانی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان تبلیغات اسلامی گفت: هرچند آموزش های غیر حضوری و آموزش های الکترونیکی موجب تسهیل برگزاری دوره های آموزشی می‌شود ولیکن انتقال تجارب نیروهای با سابقه و بازنشسته به نیروهای جوان از طریق برگزاری نشست های هم اندیشی و همفکری و تبادل تجربیات جهت توانمند سازی کارکنان در کنار آموزش های فوق الذکر نتیجه ی بهتری را در پی خواهند داشت.

این کارشناس در ادامه افزود: افزایش ساعات و تعداد دوره های آموزشی بدون توجه به اثر بخشی آنها اتلاف منابع مالی است و نباید استفاده از فناوری های جدیدبه‌عنوان هدف قرار گیرد بلکه بکارگیری ابزار و روش های جدید باید موجب افزایش کیفیت،بهره وری و اثر بخشی هر چه بیشتر گردد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۵۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید