منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

زندانها در بحث آسیب‌های اجتماعی به‌ عنوان یک تابلو به طور واضح و روشن دیده می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: زندانها در بحث آسیب های اجتماعی به‌عنوان یک تابلو به طور واضح و روشن دیده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان؛ حجت‌الاسلام علی جلالی در دیدار با مدیرکل زندانهای استان کرمان گفت: زندانها در بحث آسیب های اجتماعی به‌عنوان یک تابلوی واضح و روشن قابل دیدن و درک است.

جلالی دراین دیدار ضمن ابراز خرسندی از ارتباط و همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان با اداره کل زندانهای استان افزود:آنچه مسلم است یک زندانی به خاطر شرایط بد جامعه به سمت و سویی رفته که متاسفانه سر از زندان درآورده است.

وی تصریح کرد:‌اگر نهادهای فرهنگی و اجرایی به درستی به تکالیف و وظایف خود عمل کنند مسلماً جرم و جنایت در جامعه کم می‌شود و در نتیجه آمار زندانیان نیز کاهش می یابد.

جلالی در این دیدار به تفاهم نامه همکاری بین اداره زندانها و سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد وافزود:‌ براساس این تفاهم نامه تمام سعی خود را به‌کار می گیریم که ازتمامی ظرفیت ها وفرصت های موجود در راستای کاهش آسیب های اجتماعی حوزه زندان استفاده کنیم.

جلالی همچنین یادآور شد: درهمایش مبلغین قبل از ماه مبارک رمضان می‌شود برخی از آسیب ها را در حوزه زندان برای روحانیون تببین کرد تا در این این فرصت یک ماهه منابر سخنرانی بتوانند مردم را با معضلات این حوزه آگاه کنند.

امیری مدیرکل زندانهای استان کرمان بهمراه حجت‌الاسلام مقبلی معاون فرهنگی زندانها، موسوی مدیرعامل ستاد دیه استان و سلیمانی مسئول روابط عمومی زندانهای استان کرمان ضمن حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی با حجت‌الاسلام جلالی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید