منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۷/۰۲/۲۶

ورزش عامل رسیدن به کمال انسانی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی راور گفت: ورزش می تواند آدمی را در رسیدن به کمال انسانی یاری رساند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی در جمع ورزشکاران شهرستان راور اظهار داشت: ورزش، یکی از مسائل و موضوعات با اهمیت هر جامعه به شمار می آید و تعداد بی شماری از افراد، به انواع ورزش علاقه مند هستند و بخشی از وقت خود را بدان اختصاص می دهند.

وی افزود: دین مبین اسلام هم به ورزش و ورزشکار به دیده احترام می‌نگرد؛ زیرا ورزش می تواند آدمی را در رسیدن به کمال انسانی یاری رساند و اسلام هم هر عملی را که به آدمی در رسیدن به کمال کمک می‌کند، ارج می نهد و آن را مطلوب می داند و امروزه شاهد گسترش رشته هاى ورزشى و اقبال مردم به ورزش مى باشیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی راور خاطر نشان کرد: برنامه‌های پاسداری از سلامت جسم باید چنان باشد که به سلامت روح و قلب و اخلاق انسان ضرر و زیانی نرساند و خلاصه روح و حقیقت انسان و اخلاق اصل است و جسم و کارهای جسمانی همه فرع است.

حجت‌الاسلام احمدی ابراز کرد: ورزش می‌تواند باعث رشد و بالندگی و تقویت روحی و جسمی شود و برای پیشرفت و تعالی انسانیت کمک کند و اگر نیم نگاهی به برخی آثار و فوائد ورزش بیاندازیم اهمیت و ضرورت آن در زندگی انسان روشن‌تر خواهد شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید