منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۷/۰۳/۱۶

امروز کشور در اوج قدرت قرار دارد

امام جمعه ونماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت:امروز کشور در اوج قدرت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان؛ حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در آئین این هفته نماز جمعه شهر کرمان با اشاره به فرا رسیدن ۱۴ خرداد و سالروز رحلت امام (ره) افزود:دشمنان انتظار چینین روزی را می کشیدند که امام (ره) نباشد تا سقوط نظام جمهوری اسلامی را شاهد باشند.وی بیان کرد: امام راحل طی ۲ دهه ۲ کار مهم و سخت را پایه گذاری کردند و در مبارزه با تمام سختی ها نهضت را از همه خم و پیچ ها عبور داد و توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

امام جمعه کرمان ادامه داد: امام عظیم الشان در مرحله دیگر انقلاب را تثبیت کرد و مدل حکومتی بر اساس کتاب و سنت در دنیایی که علیه آن تبلیغات مسموم می شد را پایه گذاری کرد.وی ادامه داد: ملت ۵۵ سال است در صف مقابله با استبداد،استکبار جهانی و استعمار ایستاده و با وجود هزینه های فراوان توانسته از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کند.

حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان اینکه خلاء نبود امام راحل شوک بزرگی به جامعه تحمیل کرد افزود: انتخاب مقام معظم رهبری این خلاء را پر کرد و امامی وارسته، فقیه و تربیت شده مکتب امام (ره) با موفقیت راه ایشان را ادامه دادند.

خطیب جمعه کرمان اظهار داشت: دشمن طراحی کرده بود که کشور را از درون فلج کند لذا تهاجم فرهنگی پایه گذاری شد که با هوشمندی رهبری نظام و حمایت مردم معجزه رقم خورد و کشور از این مشکل نیز عبور کرد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید