منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۷/۱۱/۰۱

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان معرفی شد

حجت‌الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی به‌عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان معرفی شد.

حجت‌الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی به‌عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان معرفی شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،حجت‌الاسلام رمضانی پور امام جمعه رفسنجان در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان با تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: حجت‌الاسلام حسینی بیش از ۲۵ سال در امر تبلیغات در شهرستان حضور داشت و بیش از ۴۰ سال مبلّغ دین بوده و تمام توان خود را در این راه گذاشت.

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور افزود:نسبت به نواقصی که در برنامه‌های تبلیغات به دلیل نبود بودجه وجود دارد بیشتر توجه شود.

وی بیان کرد:معمولا خیران به یک اداره کمتر می‌پردازند و فکر می‌کنند دولت کمک می‌کند در حالی که بودجه‌های دولتی جوابگو نیست و در نهایت صفر می‌شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تقدیر از خدمات حجت‌الاسلام حسینی رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان، گفت: در نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزنده‌ای از سوی خانواده حسینی در کنار تقدیم شهدایی از این خانواده انجام شده است.

احمد محمدی انارکی تصریح کرد: با توجه به مسئولیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی در کشور امروزه مسئولیت‌های فرهنگی و پژوهشی در سطح کشور بر عهده این سازمان است.

وی ابراز داشت: جامعه با همه آسیب‌های اجتماعی و هجمه‌های تبلیغات دشمن با هزینه‌های گزافی که همه دنیا علیه ما حتی کشورهایی که به اسم مسلمان هستند، انجام می‌دهند، تبلیغات اسلامی رسالتی خطیر دارد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس تصریح کرد: در کشور در بحث فرهنگی، قرآنی و تبلیغی اگر چه بودجه‌ها کم است اما تبلیغات اسلامی وظیفه‌ای بزرگ دارد و جوانان را باید با زبان خودشان جذب کرد.

عضو کمیسیون قرآن و عترت مجلس تصریح کرد: در بحث بودجه‌های قرآنی سرانه مبلغی که برای بودجه قرآنی داده می‌شود برای هر ایرانی ۳۰۰ تومان است چون فرهنگ بعدا خودش را نشان می‌دهد مشکلات فرهنگی در آینده جبران‌پذیر نیست و عملا بحث فرهنگی با این بودجه‌ها به جایی نمی‌رسد.

گفتنی است، در این مراسم حجت‌الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی به‌عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان معرفی و از خدمت حجت‌الاسلام سید محمود حسینی تجلیل شد. حجت‌الاسلام حسینی به درجه بازنشستگی نایل شده است.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید