منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۸/۰۱/۲۷

همایش «پویش تشکل‌های مردمی کرمان» کمک به سیل زدگان برگزار شد

حجت‌الاسلام علی جلالی از برگزاری همایش «پویش تشکل‌های مردمی استان کرمان» به‌منظور امداد رسانی به سیل‌زدگان با حمایت اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام علی جلالی مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان  درهمایش «پویش تشکل‌های مردمی کرمان» کمک به سیل زدگان که اداره کل تبلیغات اسلامی این استان با حضور مسئولان شورای هیئات مذهبی، مدیران ادارات تبلیغات اسلامی، کانون مداحان و بانوان فرهیخته کرمان برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌های گسترده تشکل‌های مردمی در استان کرمان اظهار داشت: در سیل اخیر، شاهد هماهنگی خوب رسانه‌ای و تبلیغی تشکل‌های مردمی با نهادهای رسمی بودیم همچنین علاوه بر نهادها هیئات‌مذهبی هم در بحران اخیر حضور مؤثری داشتند.

حجت‌الاسلام جلالی با اشاره به وضعیت بحرانی مناطق سیل زده خوزستان از اعزام چهار موکب از شهرستان‌های کرمان، زرند، بم و جیرفت به این مناطق خبر داد و تأکید کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی با استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردمی کرمان تمام توان خود را بر ای کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان به‌کار می‌گیرد.

گفتنی است، این همایش به منظور هماهنگی و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و جنسی توسط تشکل های مردمی جهت ارسال به مناطق سیل زده و همچنین حمایت از موکب‌های اعزامی برگزارشد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید