منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۸/۱۲/۱۱

دیدار اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگی و تبلیغی فضای مجازی مبین با مدیر کل تبلیغات اسلامی

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان گفت:اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگی و تبلیغی فضای مجازی مبین با مدیر کل تبلیغات اسلامی به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام عباس میراحمدی مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان ضمن بیان این خبر افزود: روز گذشته اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگی و تبلیغی فضای مجازی مبین با مدیر کل تبلیغات اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر رحمان جلالی مدیر اجرایی کانون فرهنگی و تبلیغی قرارگاه مبین و رئیس فضای مجازی سراج استان در خصوص فعالیت های این قرارگاه از بدو تاسیس آن تا کنون نکاتی رابیان کرد و افزود: با توجه به ظرفیت سازمان تبلیغات اسلامی و بنا بر تاکیدرهبر معظم انقلاب در حوزه فضای مجازی این قرارگاه تشکیل شد تا در حوزه رسانه و فضای مجازی با این مجموعه فعالیت کند.

در ادامه هر کدام از اعضا این شورا بنا بر وظایف تخصصی خود فعایت های این قرارگاه را در زمینه های مختلف بیان کردند؛ از جمله مجموعه نمایشگاهی درمانت، انیمیشن رژیم مصرف، مجموعه نشریه ۵۰ گفتار تخصصی در زمینه فضای مجازی، فیلم و مستند اخیرا دیده شده،پژوهش بررسی انتقادی سواد بازی برای دانش آموزان دوره متوسطه شهر کرمان،دوره آموزش فضای مجازی در مراسم اعتکاف،کارگاه آموزشی بورسیه ویژه مربیان سواد فضای مجازی آموزش.

همچنین حجت‌الاسلام حقانی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های بسزای اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگی و تبلیغی قرارگاه فضای مجازی مبین افزود:در حال حاضر ما در یک جنگ به اصطلاح کرونایی قرار گرفته ایم و این مسئله بسیار جدی است لذا با توجه با توجه به رسالت سازمان تبلیغات اسلامی که حمایت از مجموعه های مردمی است و این کانون هم جزو مجموعه های مردمی است بر خود لازم می دانیم که از این مجموعه حمایت کنیم.

وی در پایان ضمن اعلام آمادگی در حوزه فضای مجازی افزود: مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی با توجه به رسالت سنگینی که در حوزه فرهنگ دارد در حد توان آماده همکاری های لازم در این زمینه است.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید