منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

اقدام داوطلبانه طلاب و هیئت‌های مذهبی شهر کرمان برای مقابله با ویروس کرونا

حجت‌الاسلام حقانی گفت:در اقدامی داوطلبانه طلاب و هیئت‌های مذهبی شهر کرمان برای مقابله با ویروس کرونا، مجامع عمومی شهر کرمان ضد عفونی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛حجت‌الاسلام حقانی مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان صبح امروز ۱۹ اسفندماه ۹۸ درگفتگو با روابط عمومی اداره کل ضمن بیان این خبر گفت: جهاد خدمت‌رسانی به مردم در حوادث و مشکلات، از اصلی‌ترین دستورات اهل بیت علیهم السلام و زیباترین خاطرات به یادمانده از سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران با وفای ایشان است که در حوادث گوناگون حامی و مددکار مردم بوده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه یاد این مرد بزرگ در ذهن مردمان این سرزمین جاودان خواهد بود، بیان کرد: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی علاوه بر زمین گیر کردن تروریست‌ها و حذف آنها از منطقه که بسیار موثر بود به ما نیز به خصوص در نظام سلامت کمک کرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی افزود: به همین منظور همزمان با سالروز ولادت با سعادت امیرمؤمنان علی (ع) در قالب مراسم نمادین به منظور ضدعفونی مجامع عمومی شهر کرمان با نام «سفیران سلامت حاج قاسم سلیمانی» هیئت های مذهبی و طلاب با حضور در بیت الزهرا (س) موقوفه سردار سرافراز اسلام بر اساس تکلیفی شرعی و وظیفه‌ی ملی نسبت به کنترل، پیشگیری و درمان این بیماری، تمامی معابر، مساجد، تکایا، حسینه ها و بازار شهر کرمان را ضدعفونی کردند.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید