منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۰۳/۲۹

بازدیدمسئول قرارگاه تحول اجتماعی استان های جنوبی سازمان تبلیغات کشورازمساجد فعال و امامان‌محله استان کرمان

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی سازمان تبلیغات کشور طی بازدید ازمساجد فعال و امامان‌محله و ائمه محترم جماعات استان گفت:کارکرد مساجد باید به صدر اسلام برگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،احمدی کلیسانی مسئول قرارگاه تحول اجتماعی سازمان تبلیغات کشور به همراه حجت‌الاسلام اژدری مسئول قرارگاه مسجد محور در استان کرمان،طی بازدیداز مساجد فعال و امامان‌محله و ائمه جماعات شهرستان های زرند، راور، رفسنجان، انار، شهربابک، سیرجان، بافت، رابر، بردسیر، بم و ریگان در جنوب در استان کرمان از نزدیک در جریان فعالیت های جهادی روحانیون در این منطقه قرار گرفت.

وی طی دیدار با روحانیون و امامان محله در مناطق جنوب استان گفت:در زمان حضرت محمد(ص) و ائمه‌اطهار:، مسجد کانون بسط و توسعه‌ی فرهنگ غنی اسلام بوده و بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی مسلمانان در مسجد انجام می‌گرفت لذا اصلی‌ترین پایگاه‌های فعالیت‌های فرهنگی چه در دوران پیامبر عظیم‌الشان(ص) و چه در دوران ائمه اطهار: مساجد بوده‌اند.

گفتنی است؛ در این بازدیدکلیسانی ضمن ارائه گزارشی از طرح قرارگاه تحول اجتماعی بیان داشت: مساجدبایدکارکرد خود را به صدر اسلام برگردانند که همه نیازهای محله از جمله مباحث خانواده، اشتغال جوانان، مشکلات قضایی، بحث معیشت نیازمندان و آسیب های اجتماعی محله باید از طریق مساجد با موضوع امام‌جماعت بررسی و حل شود.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید