منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

کمک ۱۵۰میلیون تومانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت به نیازمندان

حجت‌الاسلام محمدی از کمک ۱۵۰ میلیون تومانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت به خانواده های نیازمند در طرح کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،حجت‌الاسلام حسین محمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت صبح امروز ۷ تیرماه در گفتگو با روابط عمومی اداره کل از کمک ۱۵۰ میلیون تومانی در طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات و در لبیک به فرمایش امام امت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای و به منظور حمایت از نیازمندان و مشاغل آزادی که در این ایام و به واسطه بیماری کرونا با مشکلات مواجه شدند، اجرا شد خبر داد.

وی با بیان اینکه امروز و با توجه به شرایط موجود همه باید به فکر مردم آسیب دیده باشند،افزود:این طرح با هماهنگی‌های انجام شده توسط روحانیون مستقر و برخی موسسات قرآنی و خانه های قرآن روستایی این شهرستان از آغاز ماه مبارک رمضان تا اکنون اجرا و در بین اقشار مختلف مردم توزیع شده است.

همچنین این اداره با توجه به رخداد سیل در شهرستان رودبار جنوب با حضور جهادی طلاب و روحانیون وکارکنان اداره در منطقه بالغ بر۸۰ میلیون تومان نیز به نیازمندان منطقهای کمک کرده است.

حجت‌الاسلام محمدی با بیان اینکه این بسته‌‌ها شامل اقلام خوراکی مورد نیاز و کمک‌های نقدی انجام شده است افزود:همچنین در این رزمایش مساجد و هیئات مذهبی هم با دوخت و توزیع ماسک و محلول های ضدعفونی کمک بسیار بزرگی را در ارتقا سطح بهداشت و سلامت جامعه انجام دادند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد:با کمک خیرین و تا زمانی که شرایط به حالت عادی برگردد این کمکها ادامه دارد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید