منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۰۵/۲۱

توزیع ۱۰ تن مرغ جهت اطعام در روز غدیر بین هیات‌ها و مساجد استان کرمان

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به توزیع مرغ بین مساجد استان کرمان گفت: بیش از صد هزار پرس غذا به مناسبت عیدغدیر در استان کرمان توزیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی، مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان با بیان اینکه به مناسبت عید غدیر، مساجد شاخص و امام محله و هیات‌های مذهبی سطح استان کرمان در چند حوزه فعالیت کردند، گفت: برگزاری کاروان‌های شادی در سطح شهرستان ها، اطعام و پخت غذا و توزیع بین نیازمندان، پخت نان صلواتی و توزیع بسته‌های غذایی و کمک‌های مومنانه از جمله برنامه‌هایی بود که دیروز به همت سازمان تبلیغات اسلامی در سطح استان کرمان اجرا شد.

وی افزود: با مشارکت و همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) بیش از ۱۰ تن مرغ برای اطعام در روز غدیر بین هیات‌ها و مساجد برای پخت و توزیع بین مومنان و نیازمندان توزیع شد.

حقانی با اشاره به اینکه قرارگاه تحول اجتماعی مسجد محور استان کرمان نیز به منظور کمک به فعالیت مساجد به تعدادی از مساجد شاخص، مرغ رایگان و مبلغی هزینه برای اطعام اهدا کرد، بیان کرد: در روز عید غدیر، بیش از صد هزار پرس غذا در سطح استان از طریق مساجد و هیات‌ها توزیع شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید