منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

اعزام ۵۰۰ روحانی به مناطق محروم استان کرمان

کارشناس اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: در ایام محرم امسال ۵۰۰ روحانی به مناطق محروم استان کرمان اعزام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حجت‌الاسلام بختیار علیدادی؛ کارشناس اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و در استان طی درخواستی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی ۵۰۰ روحانی به مناطق محروم برای تبلیغ اعزام می‌شود.

او افزود: اعزام مبلغ به مناطق مختلف استان کرمان در راستای تبیین معارف اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و اسلام ناب محمدی، یکی از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام علیدادی با اشاره به اینکه این تعداد مبلغ و مبلغه به روستاها، مناطق محروم اعزام می‌شوند، بیان داشت: این مبلغان وظیفه پاسخگویی به شبهات مردم، سخنرانی در مراسم‌های عزاداری، بصیرت‌افزایی و... را برعهده دارند.

او اظهار داشت: این روحانیون امسال درخصوص مکتب حاج قاسم سلیمانی و رعایت نکات بهداشتی درخصوص بیماری کرونا بیشتر بحث می‌کنند.

او گفت: تبیین معارف قرآن و اهل بیت (ع) امر مهمی است و یکی از وظایف طلبگی همین مسئله است بنابراین طلاب علوم دینی که دارای تخصص در امر تبلیغ هستند باید نسبت به این مسئله حساسیت ویژه‌ای داشته باشند.

حجت‌الاسلام علیدادی هدف از اعزام این روحانیون و مبلغان دین را ترغیب مردم به کمک‌های مومنانه وشیوه برگزاری عزاداری امام حسین با بهترین نحو با رعایت نکات اصول بهداشتی اعلام کرد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید