منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۰۶/۲۲

کرمانی‌ها هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند

حجت‌الاسلام میراحمدی گفت: مردم استان کرمان با حضور در جوار مزار سردار شهید سلیمانی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام عباس میراحمدی مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: تجمع بزرگ مردم کرمان در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) در جوار مزار سردار بزرگ جهان اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.


این تجمع با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمان، حجت‌الاسلام علیمردای نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری و جمع کثیری از مردم شهید پرور و ولایتمدار استان کرمان برگزار شد.

مردم کرمان به تاسی از سردار دلاورشان شهید سلیمانی در مقابل دشمنان اسلام سکوت نکرده و با مشت‌های گره کرده و فریاد «الله اکبر»، «سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» و… انزجار خود را از اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و این رفتار وقیحانه دشمنان اسلام اعلام کردند.

در پایان این تجمع بیانیه مردم کرمان در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) قرائت شد و حاضران با فریاد «الله کبر» آن را تأیید کردند.

تجمع کنندگان خواستار موضع قاطع وزارت امور خارجه ایران در رابطه با این اقدام شدند.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید