سرخط اخبار

۱۳۹۹/۰۶/۲۴

آزمون جذب و گزینش روحانیون مستقر در استان کرمان برگزار شد

حجت‌الاسلام عارفی گفت:آزمون جذب و گزینش روحانیون مستقر استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حجت‌الاسلام عارفی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان ضمن بیان این خبر افزود: روز شنبه۲۲ شهریورماه مصاحبه جذب و گزینش روحانیون مستقر استان کرمان با حضور جناب احمدی کلیسانی رابط مناطق جنوب کشور درقرارگاه تحول اجتماعی،حجت‌الاسلام عارفی زاده مسئول جذب وگزینش و معاونت ارتباطات،حجت‌الاسلام محلاتی معاونت راهبردی و نماینده بنیادعلوی و حجت‌الاسلام رحمانی نماینده تشکل های مردمی در محل اداره کل تبلیغات اسلامی برگزارشد.

وی با تاکید بر اینکه روحانیون مستقر نقش زیادی در زندگی اجتماعی و فردی مردم به‌ویژه در مناطق روستایی دارندبیان داشت: بنا داریم شرایط جذب ۱۰۰ روحانی بر اساس نیاز هر شهرستان را فراهم کنیم.

حجت‌الاسلام عارفی با بیان اینکه مراحل این مصاحبه به صورت حضوری و امتیاز بندی انجام می‌شودافزود:شرکت‌کنندگان در آزمون در حوزه‌های علوم قرآنی و مباحث عمومی تبلیغ، احکام، امت و امامت، مسائل اجتماعی و فرهنگی و مسائل روز جامعه به سوالات پاسخ دادندکه در پایان براساس اعلام نیاز هر شهرستان روحانی مستقر در مناطق محروم اعزام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: روند اجرای این مصاحبه در حال حاضر در شهرستان کرمان بر اساس سهمیه هر شهرستان انجام می‌شود که در شهرستان کرمان روز شنبه با حضور روحانیون شهرستان های راور،بافت، بردسیر،رفسنجان،زرند،راین،سیرجان،کرمان و ماهان است.

همچنین روز یکشنبه به میزبانی شهرستان جیرفت از روحانیون مستقر شهرستان های بم، ریگان، فهرج، عنبراباد و کهنوج دعوت به مصاحبه انجام می‌شود و در پایان این روند مصاحبه در شهرستان های رودبار و قلعه گنج انجام می پذیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این آزمون با هدف فراگیر کردن خدمات دینی و فرهنگی به تمام آحاد مردم به خصوص در مناطق روستایی برگزار شده است.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید مطهری(شرقی)، کوچه 66،
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

تلفن های تماس: 034-32269171-32231262

فکس: 32223901-034

کد پستی: 7616895184

ثبت نام در خبرنامه

آخرین خبرهای این سایت را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان محفوظ میباشد.