منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

حمایت و تسهیل گری جزو وظایف ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی است

حجت‌الاسلام حقانی در جمع مسئولان کانون مداحان شهرستان های استان کرمان گفت:حمایت و تسهیل گری جزو وظایف ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام حقانی پیش از ظهر امروز ۲۶ شهریورماه در گردهمایی مسئولان کانون مداحان شهرستان های استان کرمان،حمایت و تسهیل گری راجزو وظایف ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی دانست.

وی در این راستا ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری انتخابات کانون مداحان استان که ماحصل آن تشکیل این کانون است ابراز خرسندی کرد و بر رفع نواقص در کانون مداحان تاکید کرد.

حجت‌الاسلام حقانی خواستار رصد و پالایش و همچنین ارائه لیست آماری در کانون مداحان شد و افزود:باید مجموعه کانون مداحان در این زمینه نشست هایی را برگزار و در مورد آن بحث و گفتگو کند.

وی در ادامه بحث آموزش مداحان جوان را در عرصه مداحی مهم برشمرد و افزود: با توجه به اینکه آموزش مهم است اما باید جوانان را با خلق و خوی آموزشی هم آشنا کردلذا حفظ شأنیت و ادب در مداحی بسیار مهم است.

حجت‌الاسلام حقانی همچنین خواستار ظرفیت سازی تجمع های مذهبی در شهرستان ها شد و تعامل با کانون بسیج مداحان که یکی از ظرفیت های مهم در امر آموزش مداحی در کنار سازمان تبلیغات اسلامی است مهم برشرمرد و بیان داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری این دومجموعه میتوانندبه صورت یکپارچه تحول عظیمی را در امر آموزش مداحی داشته باشند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه حمایت و تسهیل گری جزو وظایف ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی است بیان داشت:توقع ما از کانون مداحان ارائه طرح های مهم و وسیع تر دراین زمینه است لذا تحول در ذاکری اهل بیت جزو ضروریات است که کانون مداحان باید با تأسی از این موضوع کاری کند که دیگر ارگان ها و دستگاه های مرتبط با سازمان نسبت به کانون اهمیت ویژه ای قائل شوند.

وی در ادامه خواستار تلاش، پشته کار و انرژی لازم در مجموعه کانون مداحان شد و تصریح کرد:کانون مداحان استان باید نسبت به دور هم بودن به منظور ایجاد همبستگی بیشتر بین این مجموعه تلاش کند که مطمئنا تاثیرات منبتی در روند کارها خواهد داشت.

گفتنی است مدیرکل تبلیغات اسلامی در پایان از زحمات چند ساله فخر المادحین استان کرمان حاج محمد رضا گلچین رئیس سابق کانون مداحان استان قدردانی کرد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید