منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۱۲/۰۲

تجلیل از ۱۰۶۹ مادر نیازمند با حمایت بنیاد هدایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

راهیار استانی بنیاد هدایت استان کرمان گفت:از ۱۰۶۹ مادر نیازمند با حمایت بنیاد هدایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی؛حجت‌الاسلام اژدری راهیار استانی بنیاد هدایت استان ضمن بیان این خبر افزود:با توجه به تقارن ایام الله دهه فجر با ولادت حضرت زهرا (س) و تجلیل از مقام مادر؛ سازمان تبلیغات اسلامی کرمان برای تجلیل از مادران نیازمندان طرحی را در مساجد استان برگزار کرد که در این طرح با کمک خیرین از ۱۰۶۹ مادر نیازمند تجلیل شد.

وی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده توسط بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد ترویج مکتب شهید سلیمانی در استان تصریح کرد:در راستای سالگرد شهید سلیمانی از ۱۳ دی‌ماه پویش بچه‌های حاج قاسم در استان کرمان راه‌اندازی شد و امروز این یک طرح ملی است که در قالب آن از کودکان نیازمند در استان کرمان حمایت می‌شود.

حجت‌الاسلام اژدری در ادامه افزود:دراین طرح که در مرحله اول جمع آوری کمک ها از خیرین و امامان محله آغاز شد؛ تعداد ۷۶ مسجد در این طرح شرکت کردند که مبلغ جمع آوری شده با قیمت هدایا مجموعا ۱۵۸۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل یکصد و پنجاه و هشت میلیون تومان است.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
VoteNotSend
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید