منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

برگزاری جلسه تعامل و هم افزایی با مسئولان کانون های فرهنگی دانش آموختگان حوزه های علمیه

کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان از برگزاری جلسه تعامل و هم افزایی با مدیران کانون های فرهنگی دانش آموختگان حوزه های علمیه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،خانم سکینه وزیری ضمن بیان این خبر افزود:نشست صمیمانه در راستای بررسی همکاری و تعاملات دو جانبه میان اداره کل تبلیغات اسلامی استان و کانون‌های فرهنگی دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد. وی در این راستا با بیان اینکه قشر عظیمی از رابطان و اعضای کانون های فرهنگی را خواهران تشکیل می دهندافزود: با توجه به این مهم، تعامل و همکاری مشترک میان دو مجموعه می تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. همچنین در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از شرح وظایف مسئولان کانون های فرهنگی حوزه های علمیه مقرر شد جهت آموزش مبلغات دوره های آموزشی و محتوایی ویژه مبلغات و استفاده از ظرفیت های کانون ها در اولویت قرارگیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،خانم سکینه وزیری ضمن بیان این خبر افزود:نشست صمیمانه در راستای بررسی همکاری و تعاملات دو جانبه میان اداره کل تبلیغات اسلامی استان و کانون‌های فرهنگی دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.
 
وی در این راستا با بیان اینکه قشر عظیمی از رابطان و اعضای کانون های فرهنگی را خواهران تشکیل می دهندافزود: با توجه به این مهم، تعامل و همکاری مشترک میان دو مجموعه می تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد.
 
همچنین در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از شرح وظایف مسئولان کانون های فرهنگی حوزه های علمیه مقرر شد جهت آموزش مبلغات دوره های آموزشی و محتوایی ویژه مبلغات و استفاده از ظرفیت های کانون ها در اولویت قرارگیرد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
VoteNotSend
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید