منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۱۲/۰۵

مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل تبلیغات کرمان

با حضور مشاور معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی در اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی ظهر امروز دوشنبه ۴اسفند ماه با حضور مشاور معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی و مسئولان ادارات تبلیغات اسلامی در محل سالن شهید آوینی اداره کل برگزار شد.
 

در این مراسم حجت‌الاسلام حقانی از همت و تلاش چند ساله و بی وقفه رضا صمدی معاون سابق اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی قدردانی کرد.

همچنین با تبریک انتصاب جناب مجید زید آبادی بعنوان معاون جدید اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی تلاش در جهت پیشبرد اهداف سازمان تبلیغات اسلامی برای ایشان خواستار شد.

در ادامه جناب دکتر مهدی غفوری مشاور معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی بابیان اینکه باید در مسیر خلاقیت حرکت کنیم ابراز داشت:مخاطب ما نسل جدیدی است و باید بر این اساس در امور نوآوری ایجاد کنیم.

مهدی غفوری پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی با بیان اینکه کرمان دیار مردمان با صفاست، بیان داشت: تودیع و معارفه در سازمان تبلیغات با سایر ادارات و ارگان‌ها متفاوت است؛ در بسیاری از جاها آمد و شدها شاید تحت تأثیر طیف‌ها و مسائل سیاسی، حب‌ها، بغض‌ها و … باشد اما در این سازمان جنس تغییرات از جنس مسابقات دو امدادی است یعنی ما یک تیم و یک خانواده در راستای رسیدن به موفقیت سازمان هستیم.

وی افزود: در آئین تودیع و معارفه همه می‌دانند که برای ماندن، نیامده‌اند بلکه آمده‌اند تا با تلاش به اهداف سازمان تبلیغات برسند؛ و مسئولان باید تلاش کنند که تغییر و تحولات مثبتی خلق و جانشین‌پروری کنند و جایگاه خود را به نفر بعدی بدهد.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این افراد برای رضای خدا کار می‌کنند و در سنگر دین تلاش می‌کنند زیرا فرهنگ ما فرهنگ خدایی است.

غفوری تصریح کرد: نگاه ما باید این باشد از تجارب کسانی که پیش از ما در این سنگر تلاش کردند، استفاده کنیم و به اقتضای سبک مدیریتی خودمان از این تجارب بهره‌مند شویم.

وی گفت: مسیر تحول از آگاهی کامل ما از وضع موجود، احصا نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها، طراحی و برنامه‌ریزی مبتنی بر منابع، تلاش و کار شبانه روزی و در نهایت واگذار کردن نتیجه به خداوند آغاز می‌شود بنابراین باید با دقت به این نکات توجه کنیم.

غفوری یادآور شد: در حال حاضر در سازمان تبلیغات نیاز به یک بازسازی داریم و باید تلاش کنیم تا تصویر سازمان را در ذهن عموم ارتقا دهیم ضمن اینکه این حرف بدین معنی نیست که الان این تصویر، تصویری بد و ناخوشایندی است زیرا ما در مسیر تکامل هستیم.

وی با اشاره به دغدغه‌های سازمان تبلیغات اسلامی افزود: در مسیری که این‌همه هجمه در کشور وجود دارد و از جهات مختلف مورد حمله هستیم ما نیاز داریم که تصویر سازمان تبلیغات در ذهن عموم ارتقا یابد تا مردم به روحانیون مستقر در این سازمان مراجعه کنند تا ما بتوانیم حضور مؤثر داشته باشیم.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی ابراز داشت: توسعه منابع از دیگر دغدغه‌های ما است توسعه منابع به معنای توسعه تلاش‌ها، توسعه ارتباطات، توسعه ظرفیت‌هاست؛ باید بتوانیم از منابعی که در حوالی خودمان وجود دارد (مثلاً خیران، سرمایه‌گذار و …) استفاده و خلق منبع کنیم و کار را انجام دهیم زیرا با بودجه‌ای که دولت در اختیار ما گذاشته نمی‌توان کار زیادی از پیش ببریم.

وی گفت: مسأله بعدی توسعه شبکه سازی و ظرفیت سازی در بین عموم مردم است که بسیار اهمیت دارد. عمومی شدن سازمان تبلیغات بسیار حائز اهمیت است؛ باید ظرفیت‌های مردمی را شناسایی و از ظرفیت‌های فرهنگی شهرها و شهرستان‌ها استفاده کنیم.

غفوری ادامه داد: توجه به خلاقیت و نوآوری یک اصل است زیرا اگر بخواهیم گونه جدید باشیم باید به سبک متفاوت از گذشته عمل کنیم زیرا اگر بخواهیم تمام کارهای گذشته را تکرار کنیم در یک جا می‌مانیم و پیشرفت نمی‌کنیم اما این بدان معنا نیست که تمام کارهایی که در گذشته انجام شده غلط است. باید در مسیر خلاقیت و نوآوری حرکت کنیم چون مخاطب ما نسل جدید هستند. ما باید نسل آینده را پوشش دهیم از این رو احتیاج به خلاقیت و نوآوری در تمام کارهای خودمان داریم.

وی ادامه داد: بیش از هر زمانی ما نیاز به همدلی و وفاق به معنای واقعی و نه شعاری داریم زیرا کشور در مرحله حساسی قرار دارد و شبهات زیاد است نارضایتی‌ها زیاد است لذا باید همدلانه و پرقدرت برای دین خدا تلاش کنیم.

گفتنی است؛ در پایان بخش این مراسم طی حکمی از سوی معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی جناب مجید زید آبادی بعنوان معاون جدید اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی منصوب و از تلاش و زحمات چند ساله جناب صمدی با اهدا لوحی قدردانی بعمل آمد.

شایان ذکر است. جناب زید آبادی پیش از این طی چند سال رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیرجان بوده است.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
VoteNotSend
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید