منوی اصلی سایت
خدمات
۱۳۹۹/۱۲/۱۰

دیدار مجموعه اداری و مالی با مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان

مجموعه اداری و مالی اداره کل با مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ پیش از ظهر امروز 10 اسفند ماه مجموعه اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان با حجت‌الاسلام حقانی دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه حجت‌الاسلام حقانی ضمن اشاره به ایام پرخیر و برکت ماه رجب و ولادت امیرالمومنین(ع) انتصاب شایسته جناب مجید زید آبادی را بعنوان معاون اداری و مالی استان تبریک و آرزوی توفیق روز افزون را برای ایشان و مجموعه اداری و مالی از خداوند متعال خواستار شد.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از عملکرد مجموعه اداری و مالی در طی یکسال، با تاکید بر نگاه رهبری به مدیریت و سیاست کلان کشور موفقیت در هرکاری را سرلوحه تمام کارها دانست و ابراز داشت:تغییر مدیریت ها در اتفاقات پیشه رو رشد میدهد و باعث موفقیت آن مجموعه می‌شود.

حجت‌الاسلام حقانی در ادامه به رعایت عدالت محوری در این مجموعه اشاره کرد و افزود:مدیر این مجموعه باید خودش را مأمور و مدافع دیگران و سازمان بداند.

وی همچنین با تاکید بر رعایت نظم اداری، تلاش در حفظ اموال و کسب بودجه ها، حفظ و رعایت به خلق و خوی دیگران در این مجموعه مهم دانست و افزود: با توجه به این موضوع تفاوت مدیریت ها در خلق و خو هاست لذا تلاش کنیم که بر این خلق و خوها سوار شیم که بتوانیم کار کنیم.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید