منوی اصلی سایت
خدمات
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

عموم مردم در زمینه رفع موانع تولید ورود کنند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد:عموم مردم در زمینه رفع موانع تولید ورود کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی در گفتگو باروابط عمومی اداره کل با اشاره بر توجه مسئولان و مردم در زمینه اجرای عملی شعار سال تاکید کرد و گفت: بحث رفع موانع و پشتیبانی از تولید دو جنبه مردمی و حاکمیتی دارد که در وجه حاکمیتی مسئولان باید

عملاً در راستای رفع مشکلات تولید و مردم گام بردارند و با توجه به پتانسیل‌های اقتصادی بومی و محلی در راستای توسعه اقتصاد تلاش کنند.

وی بر توسعه اقتصاد مقاومتی با توجه به توان داخلی تاکید کرد و افزود: درپیام پیام معظم رهبری بر وجه مردمی شعار سال تاکید شد به همین دلیل مردم درتمام سطوح مختلف جامعه باید تمام تلاش خود را برای افزایش تولید و رفع موانع تولید انجام دهند. وی بر مطالبه گری تاکید کرد گفت: موانع موجود در مسیر تولید توسط مردم به مسئولان منتقل و برای رفع آنها مطالبه گری انجام شود تا بتوانیم گام‌های مؤثری در مسیر تحقق شعار سال برداریم.

حجت‌الاسلام حقانی بر دغدغه مند بودن مردم تاکید کرد و گفت: گروه‌های جهادی، تشکلهای مذهبی، مبلغان و فعالان مذهبی برای تبیین شعار سال در بین مردم باید تلاش کنند.

وی به بخشی از صحبت‌های مقام معظم رهبری در خصوص امید آفرینی در جامعه اشاره کرد و گفت: باید مردم را به صبر دعوت کنیم و بدانیم با توجه به اقدامات انجام شده در جامعه و تلاش‌های نیروهای انقلابی کشور در مسیر عزت پیش می‌رود و با تلاش و تکیه برداشته های داخلی می‌توانم از سد مشکلات اقتصادی نیز گذشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره اینکه دشمن سعی دارد با تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی مردم را ناامید کند گفت: باید نقاط قوت را به مردم نشان دهیم و اجازه ندهیم دشمن در راستای ناامید کردن مردم گام بردارد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
VoteNotSend
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید