سرخط اخبار

۱۴۰۰/۰۴/۱۵

برگزیدگان مهرواره همدل به استان معرفی شدند

مسئول طرح محله همدل با بیان این که از هرشهرستان کرمان یک نفر به عنوان برگزیده مهرواره همدل توسط هیات داوران هر شهرستان به استان معرفی می شود، خاطرنشان کرد: هیات داوران شهرستان ها از نمایندگان امام جمعه، سپاه، و چند نفراز فعالین هر شهرستان تشکیل شده اند.

برگزیدگان مهرواره همدل به استان معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان حجت الاسلام اژدری مسئول مهرواره  محله همدل استان کرمان با اشاره به اهداف مهرواره محله همدل در استان، اظهار داشت: طرح «مهرواره محله همدل» با رویکرد تقویت زنجیره تواصی و انسانی، همبستگی و مشارکت اجتماعی، تزریق روحیه و ایجاد گفتمان نشاط، امید، خودباوری، خود شناسی، وفاق، امید آفرینی، همدلی، هم فکری، همکاری و هم یاری اجتماعی در استان کرمان اجرایی شد.
 
وی ادامه داد: همراهی، مهرافزایی، تحول و پیشرفت، اندیشه ورزی، خرد گرایی، عقلانیت اجتماعی و اخلاقی از دیگر محورهای این برنامه بوده که توسط اداره تبلیغات اسلامی استان با همکاری شبکه تبلیغ، اقشار تأثیر گذار فرهنگی و دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی استان اجرا و تبیین شد.
حجت الاسلام اژدری در تشریح اجرایی جزئیات این طرح تصریح کرد: طرح مهرواره محله همدل اقدام در راستای حل مشکلات و مسائل مربوط به حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، تربیتی، آموزشی، مذهبی، اخلاقی، حقوقی، خانواده، زنان، رسانه و هویت‌بخشی، سبک زندگی و سلامت، گفتمان انقلابی و فرهنگی ایرانی اسلامی، فساد و انحراف عملکرد و نهایتاً آسیب‌های اجتماعی را در محله‌ها به دنبال داشت.
وی اضافه کرد: در این طرح دانشجویان، دانش آموزان، معلمان، پژوهشگران، محققان، فعالان فرهنگی و اجتماعی، اقشار تأثر گذار فرهنگی، فرهیختگان علمی و اساتید حوزه و دانشگاه، کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی، کارشناسان پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اصناف، تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی، کانون مساجد، سازمان‌های غیر دولتی و دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی و اجرایی استان دعوت شدند که در راستای شناسایی، انتخاب، آسیب شناسی مشکلات و مسائل محل زندگی خودشان و ارائه راهکار از طریق همدلی و هم بستگی عاطفی، هم اندیشی و هم فکری اجتماعی در این پویش اجتماعی و فرهنگی، شرکت فعال داشته باشند.
مسئول طرح محله همدل با بیان این که از هرشهرستان کرمان یک نفر به عنوان برگزیده مهرواره همدل توسط هیات داوران هر شهرستان به استان معرفی می شود، خاطرنشان کرد: هیات داوران شهرستان ها از نمایندگان امام جمعه، سپاه، و چند نفراز فعالین هر شهرستان تشکیل شده اند.
وی با اشاره به این که از مجموعه 100امتیاز برای هر شرکت کننده ،70امتیاز را هیات داوران و 30امتیاز توسط رای مردمی انتخاب می گردد ، اظهار داشت: بعد از تولید پوستر برای برگزیدگان هر شهرستان بواسطه تبلیغات، تعداد آرای مردمی هر فرد سبب کسب امتیاز خواهد شد.
وی هیات داوران مرحله استانی را متشکل از نماینده امام جمعه، سپاه و کمیته امداد و چند نفر از فعالین فرهنگی دانست و تصریح کرد: از22شرکت کننده که به استان معرفی شده اند، سه نفر برگزیده به مرحله کشوری معرفی می شوند.
مسئول طرح محله همدل با توجه به این که 2هزارو پانصد و شصت مسئله در استان کرمان ثبت و حل شد، ادامه داد: در طرح محله همدل بسیاری از مشکلات توسط مردم و مساجد حل شد.
وی در پایان گفت: به بهترین‌های شهرستان ها هدیه  و بهترین محله‌ای که در سطح ملی رتبه اول تا سوم را کسب کند، ۲۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهد کرد.
 
 
 
 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید مطهری(شرقی)، کوچه 66،
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

تلفن های تماس: 034-32269171-32231262

فکس: 32223901-034

کد پستی: 7616895184

ثبت نام در خبرنامه

آخرین خبرهای این سایت را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان محفوظ میباشد.