سرخط اخبار

شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ | تعداد بازدیدها : ۶۷۸
منبع : پورتال اصلی
مسئول طرح مهرواره همدل استان کرمان خبر داد:؛
بانوی ریگانی در مرحله کشوری طرح مهرواره همدل برگزیده شد
مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از معرفی زهرا حسینی زاده در طرح مهرواره همدل در استان کرمان به مرحله کشوری خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان حجت الاسلام مصطفی اژدری مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از معرفی زهرا حسینی زاده در طرح مهرواره همدل در استان کرمان به مرحله کشوری خبر داد.
.وی با بیان این که زهرا حسینی زاده از شهرستان ریگان کرمان به عنوان برتر در طرح مهرواره همدل به کشور انتخاب شده، خاطرنشان کرد: 14برگزیده به مرحله کشوری در طرح مهرواره همدل معرفی شدند که زهرا حسینی زاده از ریگان کرمان از برگزیدگان کشوری شمرده می شود.
حجت الاسلام اژدری با بیان این که خانم زهرا حسینی زاده دارای چهار فرزند و نان آور خانه است، ابراز داشت: تنها درآمد خانم زهرا حسینی زاده از کارگاه کوچک خیاطی در منزل است.
وی با بیان این که خدمت به محرومین و جهادی کار کردن از خصوصیات این بانو محسوب می شود، ابراز داشت: ساخت مسکن برای خانواده ها، ساخت یک باب منزل مسکونی برای زن سرپرست خانوار، ساخت8 باب حمام و سرویس بهداشتی، آموزش خیاطی به بانوان و هدیه5چرخ خیاطی، تامین جهزیه کامل به نوعروسان، حل مشکل آموزشی دانش آموزان نیازمند و خرید20تبلت، جمع آوری و هزینه بیش از یک میلیارد کمک های مردمی و اشتغال زایی برای6 خانواده با پرورش جوجه و گوسفند از اقدامات انجام شده زهرا حسینی زاده در ریگان کرمان شمرده می شود.
وی ادامه داد: هر روز از صبح تا عصر خانم زهرا حسینی زاده فی سبیل الله و جهادی به امورات شبکه جهادی و امور نیازمندان رسیدگی می کند.
مسئول طرح مهرواره همدل استان با توجه به این که نزدیک به 3میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده است، بیان داشت: از مهر ماه گذشته تا کنون قریب به مبلغ 3 میلیارد تومان از طریق شبکه ای که ایجاد کرده و کمک خیرین به نیازمندان محلات از طریق امام محله ها  و امام روستا کمک کرده است.
وی در پایان گفت: آرای مردمی مهرواره همدلی در سطح کشوری آغاز شده و مردم می توانند جهت رای دادن به خانم حسینی عدد16 را به سرشماره3000212 ارسال نمایند.
گفتنی است در طرح مهرواره همدل  ۲هزارو پانصد و شصت مسئله در استان کرمان ثبت و حل شد.
 
 
 

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید مطهری(شرقی)، کوچه 66،
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان

تلفن های تماس: 034-32269171-32231262

فکس: 32223901-034

کد پستی: 7616895184

ثبت نام در خبرنامه

آخرین خبرهای این سایت را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان محفوظ میباشد.